Priešmokyklinis amžius (4-6)

Mokykis lenkų kalbos

Mokykis čekų kalbos

Mokykis lietuvių kalbos

Šis kursas skirtas priešmokyklinio amžiaus vaikams, maždaug nuo 4 metų, kurie dar nemoka skaityti ir rašyti. Čia jie galės įvairiuose galvosūkiuose ir ieškojimo žaidimuose atrasti ir atkartoti žodžius bei sakinius ir kartu su mamyte ar tėveliu pagal vaizdžius paveikslėlius pasakoti savo sukurtas istorijas.

Pradinių klasių amžius (5-9)

Mokykis lenkų kalbos

Mokykis čekų kalbos

Mokykis lietuvių kalbos

Šis kursas skirtas pradinių klasių vaikams (iki 9 metų), kurie dar tik atranda abėcėlę arba ją neseniai išmoko. Šiame kurse jie mokysis žaismingai panaudoti raides žodžiuose, spręs įvairius galvosūkius ir kalbos užduotis, kuriose svarbiausia yra gerai įsiklausyti.

Sudarykite savo mokiniui / savo vaikui individualų mokymosi kursą.

Individualus lenkų kalbos kursas   Individualus čekų kalbos kursas   Individualus lietuvių kalbos kursas

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis leidinys [pranešimas] atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

Kas yra ir kam skirta Heuropa!

Heuropa! padeda dvikalbėse šeimose augantiems vaikams mokytis jų (antrosios) gimtosios kalbos žaidžiant.

Heuropa! suteikia galimybę vaikams nuo 3 iki 13 metų mokytis lenkų, čekų ir lietuvių kalbos. Kiekvienos kalbos paketą sudaro trys kursai skirtingoms amžiaus grupėms: pirmas kursas skirtas priešmokyklinio amžiaus vaikams, antras – vaikams nuo 5 iki 9 metų ir trečias kursas skirtas vaikams nuo 10 iki 13 metų. Heuropa! sukurta tarptautinių ekspertų ir specialiai pritaikyta dvikalbių vaikų poreikiams.

Žaidimai, galvosūkiai ir personažai: Heuropa! kalbos kursai susideda iš daugybės trumpų žaidimų ir pratimų. Fantazijos kupinos iliustracijos, įdomūs personažai ir linksmos istorijos motyvuoja vaikus mokytis.

Sužinokite daugiau apie tai, kas yra Heuropa!

Screencast