Przedszkole (4-6)

polski

czeski

litewski

Kurs ten przeznaczony jest dla dzieci od ok. 4 roku życia, które jeszcze nie potrafią pisać i czytać. Przedszkolaki uczą się nowych słówek i zwrotów rozwiązując zagadki, słuchając nagrań czy też układając wspólnie z rodzicami własne historyjki do obrazków.

Szkoła podstawowa (5-9)

polski

czeski

litewski

Kurs ten przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do szkoły (do około 9 roku życia), które właśnie uczą się alfabetu lub już się go nauczyły. Dzieci uczą się posługiwać alfabetem za pomocą ćwiczeń, oraz rozwiązują zagadki i inne ciekawe gry językowe, w których przede wszystkim należy uważnie słuchać.

Przygotuj indywidualny kurs dla Twoich uczniów/ Twojego dziecka.

Mój kurs polskiego   Mój kurs czeskiego   Mój kurs litewskiego

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.

Co to jest Heuropa! i do kogo jest adresowana?

Heuropa! umożliwia dzieciom z rodzin dwujęzycznych naukę (drugiego) języka ojczystego przez zabawę.

Dzieci w wieku od 5 do 13 lat mogą uczyć się z Heuropą! języka polskiego, czeskiego i litewskiego. Kursy dostępne są dla trzech grup wiekowych: dla przedszkolaków, dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat oraz dla dzieci w wieku 10 do 13 lat. Heuropa! została opracowana przez międzynarodowych ekspertów specjalnie dla dzieci z rodzin dwujęzycznych.

Gry, zagadki i bohaterowie: kursy językowe Heuropa! składają się z gier i ćwiczeń. Fantazyjne ilustracje, ciekawe postaci i zabawne historyjki zachęcają do nauki.

Dowiedz się więcej o Heuropie!

Wideo instrukcje